סל קניות 
עקבו אחרינו ב-
שירות לקוחות
שעות פעילות בימים א-ה בין השעות 10:00-12:00 בלבד
בטלפון : 054-35-40-646
מייל ליצירת קשר: info@babetov.co.il

ספרי עיון חדשים על המדף בנושאי אקטואליה בפרשת השבוע החל מ- 39 ₪

דיל הסתיים
זמן שנותר 00:00:00
מחיר: 49 ₪
שווי: 118 ₪
59%
עד כה נעשו
8389 רכישות מספק זה
צהר לעסקים ב 49 ₪ במקום 118 ₪ / עורך: איתמר מור
תורת ישראל רואה קשר הדוק בין חיי החול והקדושה, ובכלל זה בין התורה לעולם העסקי. קובץ המאמרים שכונס בספר "צהר לעסקים" הוא דוגמה לחתירה למימוש אתגר זה, באמצעות חיבור רעיוני לפרשת השבוע.

המאמרים בספר זה נכתבו לאורך תקופה של כשמונה שנים בידי רבנים, אישי ציבור, אנשי חינוך ואנשים מובילים בעולם העסקים הישראלי. הפרויקט, שזכה לשם "צהר לעסקים", הוא פרי יוזמה של איש העסקים ערן רולס, יו"ר "מרכז הבנייה הישראלי". המאמרים מופצים מדי שבוע בקרב אלפי אנשי עסקים ומנהלים בכירים במשק הישראלי, רבים מהם אף מקיימים סביבם לימוד משותף.

לכל פרשה בספר שלושה מאמרים, כנגד שלוש סעודות השבת, וכל אחד מהם עוסק בסוגיה ניהולית, עסקית או מנהיגותית הנובעת מתוך פרשת השבוע. מטרתו של קובץ זה היא להביא למציאות שבה הקשר בין קדושה ועסקים יהפוך למעצב העיקרי של העולם הכלכלי במדינת ישראל.

"החיבור בין הרוח לחומר ובין התורה לעולם העסקי דורש מבט מקיף על המציאות. זהו שילוב מופלא בין שני התחומים, המהווה בסיס איתן לכל מערכת שיש בה מנהיגים ומונהגים. השילוב בין תורה ועסקים הוא ביטוי להכלת ניגודים מחד, וליכולת ליישר ולאזן כשהדבר נדרש, מאידך". (הרב שי פירון, שר החינוך)

"המאמרים בספר זה פונים בראש ובראשונה לאנשי התורה ולרבנים, הנתבעים לשאול את עצמם עד כמה הם מכוונים לרלוונטיות של התורה לאנשים המאותגרים בידי חיי המעשה, ומדוע חיבור שכזה כמעט איננו קיים". (הרב יובל שרלו, חבר הנהלת ארגון רבני צהר).

הספר רעיון עבודה שבועי - היבטים תעסוקתיים בפרשות השבוע" ב-39 ₪ במקום 98 ₪ / מאת מרים שפיר

מה אפשר ללמוד מהאופן שבו מנהל אברהם אבינו משא ומתן?
כיצד התמודדו כבר בימי המקרא עם אובדן ימי עבודה בשל שירות מילואים?
ומה מלמדנו יוסף על האופן שבו משבר אישי ומקצועי עשוי לקדם אותנו בחיפוש אחר עשייה משמעותית?

הספר רעיון עבודה שבועי בוחן את ערכי העבודה כפי שנלמדים מהמקורות ומהמסורת היהודית, ומקשר אותם למשמעות העבודה בעידן המודרני. נושאים כגון: מימוש עצמי, אבחון וייעוץ ארגוני, הצבת מטרות, דיוני שכר, מורשת תעסוקתית, מנהיגות ודוגמה אישית, הוקרת עובדים, קוד לבוש, הסתגלות לשינויים ועוד, נידונים בספר על פי סדר פרשות השבוע ומקנים כלים יישומיים הן לאדם הפרטי והן ברמה ארגונית.

כריכה קשה, 271 עמודים.

הספר "משהו טוב לשולחן שבת" ב-39 ₪ במקום 88 ₪ מאת משה שיינפלד.

פעם בשבוע, ביום השבת, אנו מתכנסים בבתי כנסיות כדי להאזין לדברי מי שאמר והיה העולם, לשמוע דרך 'פרשת השבוע' את הכללים על פיהם נכון לחיות, ולקבל את 'חומרי הבנייה' הטובים ביותר עבור חיינו.

שבוע אחר שבוע, שנה אחר שנה, כבר למעלה משלושת אלפים שנה. רבים האזינו לה, יישמו את דרכיה, "נשמו" אותה עד נשימתם האחרונה וזכו דרכה ל"בית" נצחי, "בית" בן אלמוות.

ספר זה הינו קובץ מאמרים המחולק על פי פרשיות השבוע. בכל פרשה מובאים ארבעה מאמרים: מאמר מרכזי- העוסק בנושא יסודי העולה מהכתובים ומקיף אותו ממגוון מקורות והקשרים. מתוך המאמר עולים מסרים אקטואליים ולקחים ישימים בבחינת ללמוד וללמד, לשמור ולעשות. בנוסף, בכל פרשה מובאים שלושה מאמרי משנה, קצרים ותמציתיים, מאמר לכל סעודה. כל מאמר עוסק ברעיון מסוים ופרפראות הנלוות אליו.

כריכה קשה, 319 עמודים.

פרטי הספק

דני ספרים
02-6252126
siman-kria.co.il

אותיות קטנות
אין הגבלת שוברים לקניה.

יש לבחור ספר במהלך הרכישה.

אפשרות לאיסוף עצמי החל משבוע לאחר הרכישה או בתאום מראש מהמקומות הבאים:

ירושלים: חנות "דני ספרים"- כנפי נשרים 13, גבעת שאול, מול רמי לוי מהדרין.
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:00-21:00, יום ו': 9.00-13.00
טלפון: 02-5667117.

נתניה: "דוייטש" ספרים- שדרות בנימין 17.
שעות פעילות: ימים א'-ה': 8:00-13:00, 16:00-19:00 יום ו': 8:00-13:00.
טלפון: 09-8610499

משלוח בתוספת 10 ₪ לספר.

במידה ומעוניינים במשלוח יש למלא פרטים מלאים בזמן הרכישה כולל שם כתובת דירה ומיקוד.

אספקה תוך14 ימי עבודה.

הקופון בתוקף מ- 04.10.2013 עד - 30.01.2014
בהצטרפותך לרשימת התפוצה, על ידי הכנסת כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הנך מאשר קבלת דיוור מ - בא בטוב.