סל קניות 
עקבו אחרינו ב-
שירות לקוחות
שעות פעילות בימים א-ה בין השעות 10:00-12:00 בלבד
בטלפון : 054-35-40-646
מייל ליצירת קשר: info@babetov.co.il

"קסם משפחתי בבייג'ינג לשומרי מסורת" כולל אוכל כשר טיול מדהים כולל טיסות אל על ומופע אקרובטיקה מדהים במחיר של -1599 $ לאדם.

לא פעיל
זמן שנותר 00:00:00
מחיר: 5,916 ₪
שווי: 7,800 ₪
25%
עד כה נעשו
196 רכישות מספק זה

קסם משפחתי בבייג'ינג לשומרי מסורת

מסלול מיוחד למשפחות ומותאם לשומרי מסורת

האקווריום הגדול באסיה

מופע דולפינים

מתחם גידול הפנדות של בייג'ינג

פארק השעשועים "עמק המזל"

שמרת הגווילין הקטנה כולל שייט באגם, עליה ברכבת ונסיעה במזחלת ייחודית

מופע אקרובטיקה מרהיב

ביקור במתחם הפלייס- מסך הטלוויזיה הגדול בעולם

ארמון הקיץ כולל שייט בסירות

 

יום 1: ת"א – בייג'ינג – שוק האוכל הלילי.

ניפגש בשדה התעופה לטיסת לילה של אל על לבייג'ינג בירת סין. עם הנחיתה בעיר וסידורים פורמאליים בשדה ולאחריהם נתחיל את טיולנו בבירה הסינית. נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה של שנת 2008, נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין. נצפה בריכת הקוביה, ואת האצטדיון האולימפי "קן הציפור" ונסייר במתחם הכפר. לאחר הפסקת ערב באחד משווקי העיר נמשיך בלילה ונבקר בשוק האוכל הלילי במדרחוב וואנפוג'ינג שם נתרשם מדוכני האוכל המציעים למכירה את כל סוגי האוכל האפשריים. את יומנו נסיים בביקור במתחם הפלייס שם נצפה במסך הטלוויזיה הגדול בעולם.

 

יום 2: כיכר טין אן מן  - העיר האסורה - מפעל פנינים - אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בלב ליבה של בייג'ינג, כיכר טייננמן

(השלום השמימי) המפורסמת, הנמצאת מול שערי העיר האסורה ובצמוד לה שערי העיר העתיקה והמוזלאום. הכיכר זכורה מהפגנות הענק כנגד השלטון וכן מתהלוכות הענק המתקיימות בה ע"י השלטון העכשווי. נצפה אל חומות העיר האסורה ונראה את תמונתו הידועה של מאו. ניכנס דרך שערי העיר האסורה לסיור במתחם העיר,  אשר נבנתה ע"י הקיסרים משושלת המינג במאה ה -15  והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד סוף המאה ה-19.

נשמע את סיפורם של השושלות ששלטו בסין ועד נפילתו של הקיסר האחרון.

נסייר בין החצרות שבהם  9999 החדרים ששימשו כארמון לקיסריות המינג והציאנג. (הסרט "הקיסר האחרון" מצולם ברובו באתר זה). בתום הסיור נוכל להתפנק בעיסוי רגליים (בתוספת תשלום) ולאחריו ניסע לביקור במפעל פנינים שם נלמד על דרך הייצור של הפנינים והשימושים הרבים של הסינים במוצר זה בתחומים שונים. לאחר הביקור יינתן זמן חופשי לקניות באחד משווקי העיר.בערב נצא לצפות במופע אקרובטיקה מרשים.

 

 

 

יום 3: מוזיאון הג'ד – גווילין הקטנה – החומה הגדולה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוץ לעיר לכיוון צפון. נבקר במוזיאון הג'ד  נלמד על תולדות האומנות הייחודית וחשיבותה בתרבות הסינית לאורך אלפי שנים נבקר במרכז לרוקחות סינית מסורתית. נבקר בבית מלאכה לייצור אומנות הקלוזונה – שילוב של נחושת ואמיל. נבקר בשמורת הטבע לונג צ'ינג המכונה "גווילין הקטנה" בשל תצורת הנוף המזכירה את גווילין אשר בדרום המדינה. נשוט לאורך צוקי הרים מרשימים ונסייר בתוך השמורה המרהיבה, נעלה ברכבל לסיור בהר ולתצפית מרהיבה על נופי השמורה והאזור. בדרך למטה נהנה מירידה במזחלת. נמשיך את סיורנו נבקר בחומה הגדולה, המשתרעת לאורך 6700 ק"מ,בנייתה החלה לפני 2220 שנה ונמשכה מאות בשנים, על מנת להגן על סין מפלישת אויבים מהצפון נצפה על הנוף המרהיב הנצפה מן החומה.

 

יום 4: ארמון הקיץ – אקווריום ומופע דולפינים - מפעל המשי .

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באקווריום הגדול באסיה שם נחשף לעולם הים ונחזה במופע דולפינים מרהיב. נבקר את דובי הפנדה – דוב שהסינים מיחסים סגולות מיוחדות אלפי שנים בהיסטוריה. בסיום הביקור נצא בשייט יפה במיוחד – כמנהג המשפחה הקיסרית החוצה את העיר צפון מערב לביקור בפארק ארמון הקיץ המפואר ונחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (כ-700 מ'  אורכו). נטייל לאורך גדות אגם קונמינג ונצפה בספינת השיש. נטפס לאורך גבעת אריכות הימים לעבר מקדש ים החוכמה ונרד לרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. בחלקו השני של היום נבקר במוזיאון החדש של העיר בייג'ינג, מוזיאון המתאר את ההיסטוריה של העיר ונחשב למילה האחרונה בתחום המוזיאונים בעולם. לאחר מכן נבקר במפעל המשי שם נחשף לתהליך הייצור ומהלך חייה שלתולעת המשי, יצור המשי מהתעשיות העתיקות בהיסטוריה הסינית. נמשיך לביקור והפסקה באחד משווקי העיר. בערב תוכלו לצאת בתוספת תשלום למופע מרהיב ומומלץ במיוחד "מסכת הזהב".

 

יום 5:  יום שבת

יום שבת בביג'ינג בשעות הבוקר נלך לבית חב"ד לתפילת שבת משותפת,

לאחריה נחזור למלון לארוחת בוקר  לאחריה נצא לסיור רגלי באזור המלון.

בשעות הצהרים נאכל ארוחת צהרים משותפת בבית חב"ד.

 

יום 6 בייג'ינג –  פארק שעשועים.

לאחר ארוחת הבוקר נצא לפארק השעשועים "עמק השמחה" שם תוכלו ליהנות מהמתקנים הרבים שבפארק.נבקר באחד משווקי העיר למנוחה וקניות. בסוף יום גדוש חוויות נוכל לצאת (בתוספת תשלום)  ברובע צינמאן המשוחזר. נסייר בין המבנים העתקים המוארים ונמשיך עד לשער הדרומי של כיכר טייאננמן המוארת (מומלץ במיוחד).

 

 

 

יום 7: מקדש השמיים - טקס תה.

לאחר ארוחת הבוקר נצא  לביקור " במקדש השמים", מקום תפילתו של הקיסר, המעלה תפילות הודיה לשמים ליבולי השנה ובקשת ברכות וחסדי

שמיים לעתיד הקיסרות ולעם. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג. נסייר בגניו המרהיבים ונחזה בפעילות התרבותית של וותיקי בייג'ינג

המגיעים בשעות הבוקר ומבצעים תרגלי טאי צ'י והתעמלות בוקר בפארק המקיף את המקדש – תוכלו להצטרף לפעילות ולנסות את היכולות שלכם. נמשיך את יומנו ונבקר בבית תה סיני בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נשתתף בטקס שתיית התה המסורתי. משם נצא לקניות ומנולה באחד משוקי העיר המפורסמים של בייג'ינג  שוק שבו נוכל למצוא כמעט הכל. בשעות הערב נוכל לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה באזור חוחאי, מאזורי הבילוי העכשוויים והתוססים של העיר בייג'ינג.

 

יום 8: מוזיאון בייג'ינג- שוק האיכרים - לת"א

לאחר ארוחת הבוקר נבקרר במוזיאון החדש של העיר בייג'ינג, מוזיאון חדש המתאר את ההיסטוריה של העיר ונחשב למילה האחרונה בתחום המוזיאונים בעולם. נבקר בבית חולים טיבטי ונחשף לרפואה הסינית הרפואה הפופולרית  במערב. נמשיך לביקור במרכז האופטומטריסטי, ונבקר בשוק האיכרים, שוק פשפשים ססגוני בו המיעוטים השונים המרכיבים את אוכלוסיית סין מוכרים את מרכולתם. נבקר בשוק הפרחים והצמחיה, במידה והזמן יאפשר נבקר ברובע 798 של אומנות מודרנית ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסתנו  מבייגינג לתל אביב.

 

המסלול מתאר את האתרים בהם נבקר, אך לא בהכרח את סדר הביקורים או את כיוון הנסיעה. ייתכנו שינויים בתוכנית המוצעת לאור שיקולי מזג אוויר ולשיקול דעתו של מלווה הקבוצה.

פרטי הספק

אשת טורס
טלפון: 03-7771020

אותיות קטנות

אין הגבלת שוברים לקניה.

תאריכי הטיול:

7-15/8/17

טיסות אל על :

הלוך : 22:55-13:35

חזור: 22:00-04:00

מחירים:

מחיר 1599$ לאדם.

תוספת ליחיד בחדר  – 350 דולר

המחיר כולל :

 • טיסות אל על הלוך ושוב. 
 • לינה במלון רוזדייל* או דומה ברמתו ( בקירבה לבית חב"ד)
 • מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס" .
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
 • כלכלה: חצי פנסיון.
 • מסים והיטלים בארץ ובחו"ל.
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.
 • טיפים לנותני שירותים מקומיים. (למעט סבלות).
 • מופע אקרובטיקה .

המחיר אינו כולל:

 • ביטוחים.
 • הוצאות אישיות.
 • טיפ למדריך הישראלי .
 • ויזה .

פירוט ארוחות:

ארוחות בוקר - ע"ב מוצרים מותרים מהמלון בכלים חד פעמיים.

ארוחות ערב – ארוחות ערב בבית חב"ד המקומי.

ארוחות שבת – סעודת ערב שישי בבית חב"ד, יום שבת ארוחת צהרים. 

 
* המחיר אינו כולל ויזה בעלות 250 שקלים בנוהל רגיל. 
 
לאחר הרכישה יש ליצור קשר עם הספק לשריון מקומות בטיסה.
הצעות דומות
...Upload
בהצטרפותך לרשימת התפוצה, על ידי הכנסת כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הנך מאשר קבלת דיוור מ - בא בטוב.