סל קניות 
עקבו אחרינו ב-
שירות לקוחות
שעות פעילות בימים א-ה בין השעות 10:00-12:00 בלבד
בטלפון : 054-35-40-646
מייל ליצירת קשר: info@babetov.co.il

"בייג'ינג הקסומה לשומרי מסורת" כולל אוכל כשר טיול מדהים כולל טיסות אל על ומופע אקרובטיקה מדהים במחיר של -1399 $ לאדם.

לא פעיל
זמן שנותר 00:00:00
מחיר: 5,148 ₪

עד כה נעשו
207 רכישות מספק זה

לתאר את בייג'ינג- עיר הבירה של הרפובליקה העממית של סין בכמה מילים זו משימה לא קלה. מדובר בעולם ומלואו של תרבות מפוארת והיסטוריה ארוכת שנים אל מול מודרניזציה הולכת ומתפתחת. בייג'ינג מציעה שווקים ססגוניים, אתרים היסטוריים מרשימים, ארכיטקטורה עכשווית והצצה אל מפגש מרתק בין מזרח ומערב. הטיול המאורגן לבייג'ינג, בהוואי דתי ועם אוכל כשר, מגוון ביותר ומשלב היכרות עם מאפייני התרבות הסינית בעבר ובהווה עם קניות ובילויי ערב באחת הערים הגדולות והמאוכלסות בעולם. נטייל בחומה הסינית הנחשבת לאחד מפלאי תבל, נצפה במופע אקרובטיקה, נבקר במפעלים שונים המאפיינים את התרבות והתעשייה הסינית ונתרשם ממרכזי הקניות הגדולים והמפוארים בעיר. אין ספק שהטיול הזה ישאיר אתכם עם טעם של עוד.

מסלול הטיול:

יום 1: תל אביב← בייג'ינג: הכפר האולימפי – שוק האוכל

נפתח את הטיול המאורגן לבייג'ינג בטיסת אל על ישירה לעיר הבירה של סין, המציגה תרבות מפוארת והיסטוריה ארוכת שנים אל מול מודרניזציה הולכת ומתפתחת. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נבקר בכפר האולימפי אשר אירח את האולימפיאדה של שנת 2008. נסייר בין המבנים המרשימים שמהווים מודל לארכיטקטורה המודרנית של סין, נצפה בבריכת הקוביה, באצטדיון האולימפי "קן הציפור" ונסייר במתחם הכפר האולימפי. לאחר מכן, נמשיך לסיור בשוק האוכל וואנפוג'ינג שם נתרשם מדוכני האוכל המציעים למכירה את כל סוגי האוכל האפשריים. במידה והזמן יותיר לנו, נבקר בערב במתחם 'דה פלייס' שם נצפה במסך הטלוויזיה מהגדולים בעולם. נמשיך לארוחת ערב במסעדה מקומית ולאחר מכן, ניסע לבית המלון שלנו, בו נשהה בלילות הקרובים.

יום 2: כיכר טייננמן – העיר האסורה – מפעל משי + מופע אקרובטיקה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור עומק בעיר אותו נקדיש להיסטוריה המפוארת של קיסרות סין. נתחיל בסיור בכיכר טייננמן (השלום השמיימי) המפורסמת, הנמצאת מול שערי העיר האסורה. הכיכר זכורה מהפגנות הענק כנגד השלטון וכן מתהלוכות הענק המתקיימות בה ע"י השלטון הנוכחי. נצפה אל חומות העיר העיר האסורה, נראה את המוזוליאום של מאו דזה-טונג ואת תמונתו של המנהיג הנערץ. נצפה באנדרטת גיבורי העם, בבניין הפרלמנט של הרפובליקה העממית ואת המוזיאונים השונים המקיפים את הכיכר. לאחר מכן, ניכנס דרך שערי העיר האסורה, אשר נבנתה ע"י הקיסרים משושלת המינג, והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד תחילת המאה ה-20, ומכאן שמה. נסייר בין חצרות הארמון, נתחיל במתחם הציבורי בו ניהלו הקיסרים את עניין המדינה. נעבור דרך היכל 'ההרמוניה השמיימית' בו נערכו הטקסים הממלכתיים. נשמע את סיפורם של השושלות ששלטו בסין עד נפילתו של הקיסר האחרון (הסרט "הקיסר האחרון" מצולם ברובו באתר זה). בחלקו השני של היום, ניסע לביקור במפעל לייצור משי, מהתעשיות העתיקות בהיסטוריה הסינית. נלמד על מחזור החיים של תולעת המשי ועל הפקת חוט המשי מהפקעות, ונותיר זמן פנוי לרכישת מוצרי משי איכותיים. נבקר גם בחנות אופטימטריסטית שם נוכל להתאים משקפיים במחירים אטרקטיביים במיוחד. בשעות אחר הצהריים, נצא לצפייה במופע אקרובטיקה מרהיב במיוחד. נתפעל משלל אומנויות האקרובטיקה המציגות לראווה את יכולות הגמישות, שיווי המשקל, הזריזות, האומץ והכוח הנדרשים מן המתעמלים, כפי שרק הסינים יודעים להציע.

יום 3: החומה הסינית הגדולה – המרכז לרוקחות סינית מסורתית

את היום נקדיש לאחד מאתרי התיירות המפורסמים בעולם, אשר שום טיול מאורגן לבייג'ינג אינו שלם בלעדיו. נצא בנסיעה בכיוון צפון מערב, לעבר החומה הסינית הגדולה, מהפרוייקטים ההנדסיים הגדולים בתולדות האנושות. החומה משתרעת לאורך אלפי קילומטרים ובנייתה נמשכה מאות שנים, וזאת על מנת להגן על סין מפני פלישת אויבים מצפון. בסיורנו בחומה נבקר בקטע משומר מן המאה ה-15, נטפס לתצפית ונותיר זמן פנוי להתפעם מהאתר עליו נאמר ש"אם לא ביקרת בחומה הגדולה, לא ביקרת בסין". בחלקו השני של היום, נבקר בבית מלאכה לעיטור כדי נחושת, אומנות סינית עתיקה הנקראת קלוזונה (Cloisonné). נתרשם מתהליך הייצור הידני, מריקועי הנחושת, ציפוי האמייל וצביעת הכדים. נסיים בביקור בבית מרקחת מסורתי המתמחה בייצור 'משחת הפלא' הסינית ממגוון צמחי מרפא בהתאם למסורת הרפואה הסינית עתיקן היומין. נצפה בהדגמה כיצד עובדת משחת הפלא ומהן סגולותיה, ונלמד על מוצרי רוקחות נוספים המשמשים להקלה בכאבים, קוסמטיקה רפואית ועוד. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לבילוי באחד ממרכזי הבילויים התוססים של העיר.

 

יום 4: ארמון הקיץ – תערוכת הפנינים

נבקר בפארק ארמון הקיץ, מקום משכנם של הקיסרים בחודשי האביב והקיץ, הבנוי סביב אגם. נראה את 'אבן פשיטת הרגל' ונשמע את סיפורה המיוחד, נהלך לאורך מסדרון העץ הארוך בעולם המצוייר ומעוטר בשלל ציורים המפארים את האומנות הסינית. נצפה בספינת השיש, מהמוצגים המפורסמים של הפארק, נטפס לאורך 'גבעת אריכות הימים' לעבר המקדש הבודהיסטי 'ים החוכמה' ונסיים ברחוב משוחזר מעיר המים סוג'ו, הנקראת בחיבה 'ונציה של סין'. לאחר מכן, נבקר בתערוכת פנינים ובה נלמד כיצד יוצרת הצדפה את הפנינה, את ההבדלים בין פניני האוקיינוס לבין פניני מים מתוקים. נבין כיצד לזהות פנינה אמיתית מחיקוי ואת השימושים השונים של הפנינה כתכשיט וכמוצר קוסמטי. נסיים בביקור באחד משווקי העיר, ובשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) למופע המפורסם והמרהיב 'מסיכת הזהב'.

יום 5: מוזיאון העיר – שוק הפשפשים

נבקר במוזיאון העיר בייג'ינג, מוזיאון המתאר את ההיסטוריה של העיר ומגוון נושאים מהתרבות הסינית וביניהם חתונה מסורתית, תאטרון סיני, כלי פורצלן ועוד. נשמע הסברים על ההיסטוריה והתרבות המקומית ונותיר זמן פנוי לשיטוט בין חדרי המוזיאון החדיש. נמשיך לביקור במתחם שוק הפשפשים הססגוני, בו המיעוטים השונים המרכיבים את אוכלוסיית סין מוכרים את מרכולתם כמו שלל מוצרים מהפולקלור הסיני, תמונות, אבני חן, חרוזים, פסלונים וכו'. אחר הצהריים נבלה באחד ממתחמי הקניות והבידור של העיר ובשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור ערב באחת ממתחמי הבילוי של העיר.

יום 6, שבת מנוחה

יום 7: מקדש השמיים – בית תה מסורתי

נצא בשעות הבוקר לביקור "במקדש השמים"– מקום תפילתו של הקיסר לאל השמיים. נתפעל ממבנהו המרשים של המקדש, הבנוי כולו מפיתוחי עץ המשולבים זה בזה ללא מסמר, מופת לארכיטקטורה מתקופת שושלת מינג. נסייר בגני המקדש ונצפה בפעילות היומית של המבקרים בגן וביניהם מתעמלים, זמרים, שחקני קלפים, שחקני כדור נוצה ועוד. לאחר מכן נמשיך לביקור בבית תה סיני בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נטעם תה מסורתי שהסינים מייחסים לו סגולות רפואיות.

יום 8: רחוב האומנות והקליגרפיה - שוק הפרחים← טיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לסיור ברחוב ליו לי צ'אנג (Liu Li Chang), רחוב האומנות והקליגרפיה. נצפה בבעלי המלאכה השוקדים על מלאכתם, נראה את אומנות חיתוכי הנייר, חותמות מסורתיות ונותיר זמן פנוי לשיטוט עצמאי ורכישת אומנות סינית. לאחר מכן, נבקר בתערוכת הג'ייד (אבן ירקן), נלמד על חשיבותה של אבן החן בתרבות המקומית ונתרשם ממגוון התכשיטים, הפסלים וחפצי הנוי שמכינים מהג'ייד. בתום הסיורים, ניסע לשדה התעופה הבינלאומי של בייג'ינג לטיסת אל על ישירה לתל אביב, בה ננחת בבוקר למחרת.

פרטי הספק

אשת טורס
טלפון: 03-7771020

אותיות קטנות

אין הגבלת שוברים לקניה.

טיסות אל על :

הלוך: 22:45-13:30

חזור:  22:00-03:55

מחיר לאדם בחדר זוגי 1399 $

תוספת מחיר לסינגל 300 $

תאריכי הטיולים:

15.8 - 23.8

22.8 - 30.8

הערות

 • תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.
 • מסלול הטיול מבוסס על לינה בבית מלון בבייג'ינג ויציאה לטיולי יום בסביבה ("טיול כוכב")

 

המחיר כולל

 • טיסות אל על הלוך ושוב תל אביב – בייג'ינג
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה
 • מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס"
 • כלכלה: חצי פנסיון
  • א. בוקר על בסיס מוצרים מותרים
  • א. ערב בבית חב"ד
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול
 • טיפ לנהג
 • טיפ למדריך המקומי

 

המחיר אינו כולל

 • ביטוחים
 • הוצאות אישיות
 • סיורי בחירה
 • אשרת כניסה (ויזה)
 • סבלות
 • מס לינה (במידה וקיים- תשלום ישירות בבית המלון)
 • טיפים לנותני שירות אחרים
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 4$ לאדם ליום)
הצעות דומות
...Upload
בהצטרפותך לרשימת התפוצה, על ידי הכנסת כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הנך מאשר קבלת דיוור מ - בא בטוב.